بازیابی رمز عبور

ایمیل خود را وارد کنید

ورود به حساب کاربری


وضعیت شاخص های کلیدی سازمانتان همیشه جلوی چشمانتان خواهد بود

ردیابی پوزهای بانکی (GPS)

ققنوس چیست؟

ققنوس نرم افزار اندرویدی طراحی شده برای بهینه سازی روند انجام ماموریت های ارجاع شده به پشتیبانان تحت نظر شرکت فن آوا کارت و ثبت موقیعت جغرافیایی پذیرنده های مربوط به این سازمان می باشد .

همکاران و پشتیبانان این شرکت می توانند با دریافت و نصب این نرم افزار از سایت فن آوا کارت، از طریق این نرم افزار در جریان جزئیات مامورت ارجاع شده به خود قرار گیرند و همچنین پس از انجام ماموریت ارسال شده، گزارش مربوط به ماموریت را در سامانه ققنوس ثبت نمایند .

ققنوس با استفاده از امکان GPS تلفن همراه هوشمند اندروید، به سیستم پشتیبانی از پذیرنده های تحت نظر شرکت فن آوا کارت ایت امکان میدهد که ضمن ساماندهی ماموریت های مربوط به پشتیبانان در دستگاه اندروید ایشان، با دریافت و ذخیره اطلاعات جغرافیایی پذیرندگان، با نمایش موقعیت و وضعیت پذیرنده در دستگاه پشتبان مربوط به آن، روند انجتم ماموریت ها را سهولت بخشد .

در ادامه این مستند به معرفی بخش های این نرم افزار و نحوه استفاده از آن ها می پردازیم :

حساب کاربری من

در صورتی که اطلاعات شما از جمله کد ملی، شماره موبایل و ایمیل نمایندگی مربوط در فن آوا کارت به درتس ثبت شده باشد، طی حداکثر 24 ساعت آینده یک پیامک حاوی رمز عبور خود در این سامانه دریافت خواهید نمود. در غیر این صورت می توانید اطلاعات مذکور نزد شرکت فن آوا اقدام فرمایید.

پس از دریافت و نصب نرم افزار اندورید و همچنین دریافت اطلاعات حساب کاربری خود میتوانید از طریق صفحه مقابل که به عنوان اولیه صفحه نرم افراز نمایش داده خواهد شد اقدام به ورود به سامانه فرمایید .

دقت کنید که نام کاربری شما برابرکد ملی ده رقمی شما می باشد .پس از ورود کد ملی خود و ورود رمز عبوری که از طرق پیامک دریافت کرده اید، با انتخاب گزینه ورود به صفحه بعد منتقل خواهید شد .

 

                                                                           

                                                                                                                     

 

                                                                                                                                       صفحه ورود ققنوس                       

در این صفحه از شما خواسته می شود رمز عبور جدیدی برای خود انتخاب نمایید .این صفحه هر 30 روز یک بار مجددا نمایش داده خواهد شد و از شما میشود رمز عبور پشین را وارد نمایید .

پس از انجام این مرحله شما وارد صفحه اصلی نرم افزار می شوید .

 

                                                                                                             

                                                                              

                                                                                                                                         تغییر رمز عبور

نحوه کار با نقشه آنلاین ققنوس

 

نقشه ای که هم اکنون مشاهده می کنید نقشه آنلاین ققنوس می باشد . این نقشه برای نمایش نیاز به اتصال به اینترنت دارد . شما همواره می توانید با اتصال به اینترنت از این نقشه استفاده نمایید .

در گوشه پایین و راست برنامه گزینه ای برای نمایش موقعیت مکانی شما وجود دارد . با روشن کردن GPS روی نشانگر آبی رنگ که نمایش دهنده موقعیت شماست متمرکز خواهد شد .برای انجام هرگونه عملیاتی از قبیل ثبت پذیرنده و انجام ماموریت در این سامانه لازم است پیش از اقدام، صحت موقیعت نمایش داده شده توسط نشانگر آبی را بررسی فرمایید . در صورت مغایرت موقعیت این نشانگر با موقعیت شما، کافیست برای لحظاتی گزینه ی GPS,Mobile Data,Wi-Fi دستگاه خود نشانگر را تصحیح نماید.

پس از تصحیح می توانید روند پیش روی خود را ادامه دهید .

لازم به ذکر است که بنا بر هر دلیلی همانند عدم اتصال به اینترنت اگر امکان نمایش نقشه وجود نداشته باشد و یا حتی اگر نقشه آفلاین نیز دریافت نشده باشد، با روشن کردن GPS,Wireless دستگاه ، موقعیت شما بر روی نقشه تصحیح شده و انجام عملیات بر این اساس معتبر خواهد بود .

 

 

                                                                                            

 

                                                                                                                 نشانه آفلاین ققنوس نشانگر آبی

                                                                                                                    نمایانگرموقعیت شماست

 

 

نحوه کار با نقشه آفلاین ققنوس

نقشه افلاین ققنوس می تواند این امکان را به پشتیبان بدهد که بدون اتصال به اینترنت نیز بتواند نقشه را مشاهده نماید . برای استفاده از این امکان کافیست از درون منو اصلی برنامه گزینه دریافت نقشه را انتخاب کرده، سپس نقشه نمایش داده شده را در محدوده مورد نظر خود تنظیم نمایید و پس از تنظیم آن مطابق نیاز خود، گزینه دریافت را فشرده  و تاپایان دانلود آن تأمل فرمایید .

پس از انجام این مرحله، باورود به صفحه نقشه و فشردن گزینه نقشه آفلاین در کنار گزینه تنظیم موقعیت، می توانید از نقشه محدوده مورد نظر خود در نقشه آفلاین که پیش از این دریافت کردید،استفاده نمایید .

 

 

         

 

             دریافت نقشه آفلاین                                                                  نشانه آفلاین ققنوس نشانگر آبی

                                                                                                                    نمایانگرموقعیت شماست

روند ثبت موقعیت جغرافیایی پذیرنده در ققنوس

یکی از مهم ترین مؤلفه های استفاده از نرم افزار ققنوس ثبت موقعیت جغرافیایی پذیرنده هاست که در ضمن آن بررسی اطلاعات موجود از پذیرندگان در پایگاه های داده فن آوا نیز صوت می گیرد .

این فرآیند در دو مرحله صورت میگیرد؛

مرحله اول شامل ارسال شماره پایانه پذیرنده می باشد که از طریق گزینه قرمز رنگ پایین نقشه صورت میگیرد . با ورود به این صفحه از شما شماره پایانه مورد نظر شما خواسته خواهد شد . پس از ارسال، شما به لیست دستگاه های ثبت شده خود هدایت  می شوید که در آن لیست وضعیت دستگاه های ثبت شده خود را مشاهده می نمایید . با فشردن اخرین دستگاه، اطلاعات آن دستگاه برای شما به نمایش در خواهد آمد .

در مرحله دوم، در صورت تطابق اطلاعات دریافت شده با پذیرنده مورد نظر، با فشردن گزینه ثبت پذیرنده، اطلاعات این پذیرنده ضمن ثبت در سامانه ققنوس،در دستگاه شما ذخیره خواهد شد که در روند دریافت مأموریت ها به این اطلاعات دسترسی خواهید داشت. در صورت عدم تطابق اطلاعات، با حذف گزینه تایید صحت اطلاعات، امکان ارسال گزارش مغایرت برای شما فراهم خواهد شد .

 

 
 

اطلاعات پذیرنده درخواست شده                 لیست پذیرنده های ثبت شده                                فرم ثبت پذیرنده

 

دریافت مأموریت در ققنوس

در زمان ارجاع مأموریت در ققنوس، سامانه ققنوس برای دستگاه شما پیامکی حاوی اطلاعات مأموریت ثبت شده ارسال می کند . با دریافت این پیامک نرم افزار ققنوس  را از ثبت مأموریت جدیدمطلع خواهد ساخت . با فشردن نوتیفیکیشنی که نرم افزار برای شما ایجاد کرده، وارد صفحه جزییات مأموریت خواهید شد .

لیست مأموریت های شما از طریق گزینه کارتابل درون منوی اصلی نیز قابل دسترسی است .همچنین در صورتی که مأموریت ارسال مربوط به پذیرنده ای باشد که پیش از این موقعیت جغرافیایی آن در ققنوس ثبت شده باشد، به صورت علامت قرمز رنگ درون نقشه به نمایش در خواهد آمد که با فشردن این علامت به صفحه جزئیات مأموریت منتقل می شوید .

 

از آنجایی که نحوه دریافت مأموریت در ققنوس مبتنی بر پیامک است، تطابق شماره تلفن همراه پشتیبان با اطلاعات ثبت شده در فن آوا الزامی می باشد .

                                     

 

                      

 

                                                                       کارتابل ققنوس

                       

روند ثبت انجام مأموریت در ققنوس

از آنجایی که موقعیت مکانی در هنگام انجام ماموریت در این سامانه حائز اهمیت می باشد، لازم است تا همانند روند ثبت پذیرنده، پیش از اقدام به ثبت انجام مأموریت، صحت سنجی مکان نشانگر آبی درنقشه انجام شود . پس از انتخاب مأموریت مورد نظر کارتابل و مشاهده اطلاعات مربوط به آن، می توانید با فشردن گزینه ثبت مأموریت، اتمام آن را ثبت نمایید . همچنین در صورت وجود هرگونه مشکل جهت گزارش، می توانید با حذف گزینه تایید انجام مآموریت نسبت به ارسال گزارش اقدام نمایید .

تنظیمات ققنوس

نرم افزار ققنوس علاوه بر ایجاد ارتباط با سامانه خود در بستر اینترنت، امکان برقراری ارتباط با سامانه در بستر پیامک را نیز فراهم آورده است، بدین گونه که تمامی فرآیند های ذکر شده  در صفحات قبل به استثنأ دریافت نقشه ها، در صورتی که اتصال به اینترنت برقرار نباشد، از طریق ارسال پیامک به سامانه و دریافت پاسخ از طریق پیامک انجام خواهد شد .

به عنوان مثال از این امکان می توان برای ورود به سامانه، ثبت پذیرنده و دریافت اطلاعات آن و ثبت گزارش انجام مأموریت در زمانی که امکان اتصال به اینترنت وجود ندارد استفاده کرد .

این امکان اختیاری بوده و از طریق صفحه تنظیمات ققنوس قابل غیر فعال می باشد .

لازم به ذکر است غیر فعال سازی این امکان در روند دریافت مأموریت ها تأثیری ندارد.

همچنین شایان ذکر است که برخی از دستگاه های اندورید، پیامک های دریافتی و ارسالی ققنوس در دریافت نیز پیامی مبنی بر دریافت پیامک بر روی دستگاه شما نمایش داده نخواهد شد .

اما در برخی دستگاه ها این پیام ها ذخیره و اطلاع رسانی خواهد شد که جهت اشغال فضای دستگاه خود می توانید نسبت به حذف آنها اقدام نمایید .                                        

تغییرات حساب کاربری ققنوس

تغییرات حساب کاربری در ققنوس در 3 حالت زیر امکان پذیر می باشد؛

  • دریافت مجدد رمز عبور: این گزینه از دو طریق امکان پذیر است، در خواست از نمایندگی مربوطه جهت ارسال مجدد رمز عبور شما از طریق سامانه یا تکمیل فرم درخواست رمز مجدد موجود در صفحه اصلی فن آوا کارت، پس از آن شما پیامک مربوط به رمز عبور خود را دریافت کرده و مجددا پس از اولین ورود ملزم به تغییر رمز عبور فعلی خواهید شد .
  • انسداد حساب کاربری: در صورت فقدان دستگاه شما لازم است که با اطلاع رسانی به نمایندگی مربوطه و یا ورود به سامانه اینترنتی ققنوس از طریق نام کاربری و رمز عبور خود،از طریق پنل مدیریت کاربران نسبت به انسداد حساب کاربری خود اقدام نمایید وبا انسداد حساب،در اولین اتصال دستگاه مفقود به سامانه نرم افزار به صورت خودکار حساب کاربری شما وابسته و اجازه عملیات را به آن دستگاه نمی دهد .لازم به ذکر است انسداد حساب کاربری بازگشت بازگشت پذیر می باشد .
  • تغییرات اطلاعات پشتیبان: تمامی تغییرات به اطلاعات شخصی پشتیبان از جمله شماره تماس، تنها از طریق اطلاع رسانی به شرکت فن آوا امکان پذیر خواهد بود .
اطلاعات تماس
آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی خیابان سر افراز کوچه یازدهم پلاک 6
تلفن: 88176542-88176522 دور نگار: 88176548-88176536
پشتیبانی : 09901702516-09901702517-09901702520 کد پستی: 1533667589
ایمیل: info@fanavasystem.net
 فن آوا سیستم
© Design And Developed by FANAVA SYSTEM. Copyright © 2015. All Rights Reserved.